Türkiye'den Rusya'ya Büyük Darbe! - Haber34
USD
4,4937
EURO
5,2915
ALTIN
186,8043

Türkiye’den Rusya’ya Büyük Darbe!

Türk Hacker grubu olan Ayyıldız Tim, 19 bin Rus sitesini hacklediğini duyurdu. Hacklenen siteler arasında Rus Ekonomi Bakanlığı’nın sitesi de var. Başka bir hacker grubu olan Anonymous’un 10 gündür düzenlediği saldırılardan dolayı bazı banka ve kamu kurumlarının sitelerinde yavaşlama gibi sorunlar yaşandı. Anonymous’un yapmış olduğu bu saldırılara karşı atağa geçen Türk Hacker grubu Ayyıldız Tim, […]

Türkiye’den Rusya’ya Büyük Darbe!

Türk Hacker grubu olan Ayyıldız Tim, 19 bin Rus sitesini hacklediğini duyurdu. Hacklenen siteler arasında Rus Ekonomi Bakanlığı’nın sitesi de var.

Başka bir hacker grubu olan Anonymous’un 10 gündür düzenlediği saldırılardan dolayı bazı banka ve kamu kurumlarının sitelerinde yavaşlama gibi sorunlar yaşandı. Anonymous’un yapmış olduğu bu saldırılara karşı atağa geçen Türk Hacker grubu Ayyıldız Tim, kendi sosyal paylaşım sitesinde, “19 bin Rusun hayatını hackledik. Bu saldırılarımız yapacaklarımız karşısında sadece bir çerezdir. Bu saldırıyı yapan siber saldırı birim başkanımıza teşekkür ederiz. 19 bin Rus’un tüm bilgileri ele geçirilmiştir. Veri çekimi devam etmektedir” açıklamasında bulundu.

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM