Şafak Sezer Hastaneden Kaçmaya Teşebbüs Etti - Haber34
USD
5,3696
EURO
6,0857
ALTIN
214,7160

Şafak Sezer Hastaneden Kaçmaya Teşebbüs Etti

Yaklaşık on gün önce bir sinir krizi geçiren ardından apar topar hastaneye kaldırılan Şafak Sezer,bir süredir Fransız Lape Hastanesi’inde gözetim altında tutulmaya devam ediyor.

Şafak Sezer Hastaneden Kaçmaya Teşebbüs Etti

Şafak Sezer Hastaneden Kaçmaya Teşebbüs Etti

Çocukluk Arkadaşının Vefatı Derinden Etkilemiş

Şafak Sezer’in eşinin ağabeyinin yaptığı açıklamaya göre; Sezer,Ankara’da yaşayan bir çocukluk arkadaşının vefat haberini aldıktan sonra bir anda kendisini kaybetmiş ve bu nedenle hastaneye kaldırılmış. Şafak Sezer’in hastane bahçesindeki tavırları büyük bir dikkat çekmişti.

Doktorların hastanede 2 hafta kalmasını ön gördüğü Sezer, ‘Hastanede yatmak istemiyorum,çıkarın beni buradan’ diyerek  hastane doktorlarına itiraz etmişti.

Hastaneye kaldırıldığı gün çığlıklarıyla koridorları inlettiği belirtilen Şafak Sezer,önceki gün hastaneden kaçmaya teşebbüs etmiş. Önceki  gün gözetim altında hastane bahçesine çıkarılan Şafak Sezer,yanındaki görevliyi bir anda iterek hastane bahçesinin duvarına doğru koşarak buradan atlayıp kaçmaya kalkıştı.

Lape Hastanesi’nin çalışanlarının müdahale etmek zorunda kaldığı Sezer’in eşi Esra Sezer ; Şafak Sezer’i 24 saat gözetim altında tutabilmek için özel güvenlik görevlisi tuttu.

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM