Sinir Krizi Geçiren Şafak Sezer Hastanelik Oldu - Haber34
USD
5,3696
EURO
6,0857
ALTIN
214,7160

Sinir Krizi Geçiren Şafak Sezer Hastanelik Oldu

Sinir Krizi Geçiren Şafak Sezer Hastanelik Oldu Geçen ay Kolpaçino film serisini sonuncusu olan Kolpaçino-3.Devreyi; oyuncu kadrosunu koruyarak ve Erkan Petekkaya’yı da sinema filminin kadrosuna dahil ederek ,sinemaseverlerle buluşturdu. Aynı zamanda filmin yönetmen koltuğunda da oturan oyuncu Şafak Sezer hakkında tuhaf bir iddia ortaya atıldı. İddiaya göre başarılı oyuncu,yönetmen Şafak Sezer  geçen hafta İstanbul’daki evinde  […]

Sinir Krizi Geçiren Şafak Sezer Hastanelik Oldu

Sinir Krizi Geçiren Şafak Sezer Hastanelik Oldu

Geçen ay Kolpaçino film serisini sonuncusu olan Kolpaçino-3.Devreyi; oyuncu kadrosunu koruyarak ve Erkan Petekkaya’yı da sinema filminin kadrosuna dahil ederek ,sinemaseverlerle buluşturdu.

Aynı zamanda filmin yönetmen koltuğunda da oturan oyuncu Şafak Sezer hakkında tuhaf bir iddia ortaya atıldı. İddiaya göre başarılı oyuncu,yönetmen Şafak Sezer  geçen hafta İstanbul’daki evinde  sinir krizi geçirerek Bağcılar’daki özel bir hastaneye kaldırıldı. Burada hastaneyi birbirine kattığı ve çığlıkları ve küfürleri koridorlarda yankılanan oyuncunun sakinleştirici ile uyutulduktan sonra Ruh ve Sinir hastalıklarına bakan özel bir hastaneye sevk edildiği gelen haberler arasında.

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM