Sahne Performansı Atölyesi - Haber34
USD
5,3602
EURO
6,0731
ALTIN
214,3858

Sahne Performansı Atölyesi

İstanbul Teknik Üniversitesi`nde “Sahne Tekniği” dersleri veren Dr. Adnan Tönel “sahne performansı” adlı bu atölyede; ister işyerinde ister kendi yaşam alanında kendini adeta bir sahne üstü oyuncu gibi hisseden herkese, performans artıcı neler yapması gerektiği konusunda bilgiler veriyor. Başladığınız her yeni gün sizin için yeni bir yaşam sahnesiyse, öncesinde ve o anda oyun alanında nasıl […]

Sahne Performansı Atölyesi

sahne-performansi-atolyesi-4451İstanbul Teknik Üniversitesi`nde “Sahne Tekniği” dersleri veren Dr. Adnan Tönel “sahne performansı” adlı bu atölyede; ister işyerinde ister kendi yaşam alanında kendini adeta bir sahne üstü oyuncu gibi hisseden herkese, performans artıcı neler yapması gerektiği konusunda bilgiler veriyor.

Başladığınız her yeni gün sizin için yeni bir yaşam sahnesiyse, öncesinde ve o anda oyun alanında nasıl bir performansınız olmalıdır? Oyuna geçilmeden önce mutlaka uygun bir ortam yaratılmalıdır. Hazırlıksız yapılan performans eyleminiz işyerinizde ya da grup içerisinde seviyeyi düşürdüğü gibi, izleyenler için de istenen sonucu doğurmaz.

Bu atölyede, katılımcıların, kendi yeteneklerine bağlı canlandırmalarda, dinledikleri veya izledikleri bir olaydan yola çıkarak, duygu ve düşüncelerini devreye sokmaları, doğaçlama yeteneklerinin gelişmesini sağlamış olacak. Atölye katılımcılarına, yaptıkları işin önemi kavratıldıktan sonra doğabilecek sonuçlar da tartışılacaktır. Sanatsal ve kültürel yaşam reflekslerinizi repliklere dökebileceğiniz bu atölye kaçırılmamalı.

Telefon : 0212 252 47 00 / 503 ( Yapı Kredi Sermet Çifter Salonu)

Etkinlik ücretsizdir. Lütfen rezarvasyon yaptırınız.

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM