• Siber Zorbalık Hızla Artıyor!

  Siber Zorbalık Hızla Artıyor!

  Teknolojinin hayatımıza hızla girdiği 21. yüzyılda yeni çıkan tabletler ve akıllı telefonların arasında göz ardı ettiğimiz bir şey var: Çocuklarımız ve Siber Zorbalık!

  Teknolojinin hayatımıza hızla girdiği 21. yüzyılda yeni çıkan tabletler ve akıllı telefonların arasında göz ardı ettiğimiz bir şey var: Çocuklarımız ve Siber Zorbalık!

  Haber Yorumunuz Nedir?

  okuduğunuz haber ile ilgili yorumlarınızı lütfen yazınız
  Kaynak:

  Star Gündem

  409

  Bağlantılı Haberler

  Ziyaretçilerin Okuduğu Diğer Haberler

  Diğer Teknoloji Haberleri

 • Yeni Bilim ve Teknoloji Portalı : medBilim
  Teknoloji gündeminin içinde boğulanlara sade ve en önemli olayları ulaştıran bir teknoloji blogu medBilim.
 • Mobil uygulama yarışması tüm mobil girişimcileri bir arada topluyor
  Yediden yetmişe herkesin katılımına açık ?indir.com Mobil Uygulama Yarışması?, Türkiye'deki mobil uygulama yazılımcılarına ve bu ekosisteme destek vermek amacıyla düzenlenmiş bir yarışma organizasyonu.
 • Mobil`de Twitter ve Facebook Kullanımı
  Son birkaç yılda bilgisayarlardan akıllı telefon ile tabletlere taşınan internet kullanımı özellikle Facebook ve Twitter gibi platformların mobil uygulamalarıyla kullanıcıların daha çok zaman harcamasına neden olmaktadır.
 • Android Telefonlar için 8 Güvenlik İpucu
  24-27 Şubat tarihlerinde mobil cihazlardaki güvenlik konusunun gündeme geleceği Barcelona Dünya Mobil Kongresi (GSMA) öncesinde ESET, güvenlik tehditlerinin yoğun olarak görüldüğü Android cihazlar için kullanıcılara yönelik 8 güvenlik ipucunu açıkladı.
 • Angry Birds`den Sevgililer Günü Sürprizi
  Bugüne kadar 2 milyardan fazla indirilme sayısına ulaşan kızgın kuşlar ile popülerlik kazanmış olan Angry Bird`ün yapımcısı Rovio`nun resmi Twitter hesabında paylaşılan tweet`e göre, 14 Şubat Sevgililer gününde oyuncuları büyük bir sürpriz bekliyor.
 • Android Uygulamaları Windows Phone`a Gelecek
  Windows Phone platformu açısından oldukça önemli bir yıl olarak geçen 2013`te pazar payını oldukça artıran Windows Phone, kullanıcılara sunduğu Instagram ve Vine gibi uygulamalar ile bu pazarda önemli bir güce de sahip oldu.
 • Clash of Clans Yapımcısının 2013 Net Geliri Açıklandı
  Clash of Clans ve Hay Day isimli mega popülerlik kazanmış mobil oyunların geliştiricisi Supercell`in 2013 yılında elde ettiği gelir paylaşıldı. Buna göre şirketin 2013 yılını 1.1 milyar TL net gelirle kapattığı açıklandı.
 • Yeni Angry Birds Oyunu Angry Birds Stella
  Tüm dünyada oldukça popüler bir oyuncu kitlesine sahip olan ve milyar sayıda indirilme rakamına erişen Angry Birds serisine bir yenisi daha ekleniyor. Angry Birds Stella adıyla çıkış yapacak oyun diğerlerinden farklı olacağa benziyor.
 • BBM`e Kanallar ve Sesli İletişim Desteği Geldi
  Popüler sohbet ve mesajlaşma uygulamaları arasında yer alan BlackBerry`nin BBM uygulaması önemli özellikler ile birlikte 2.0 sürümüne güncellenerek mobil kullanıcıların indirmesine sunuldu.
 • Gündemdeki diğer haberi oku

  »