Şok Gelişme : Sibel Can Yeniden Evleniyor - Haber34
USD
5,3582
EURO
6,0681
ALTIN
214,3023

Şok Gelişme : Sibel Can Yeniden Evleniyor

Sibel Can 6 ay önce Monaco’da tanıştığı İngiliz iş adamı ile Ramazan bayramından sonra Fransa’da evlenme kararı aldı.

Şok Gelişme :  Sibel Can Yeniden Evleniyor

Şok Gelişme :  Sibel Can Yeniden Evleniyor

Şarkıcı Sibel Can altı ay önce Monaco’da tanıştığı faktoring şirketi sahibi olan bir İngiliz iş adamıyla evlenme kararı aldı. Düğün hazırlıklarına başlayan ikili düğün tarihi olarak Ramazan bayramı sonrasını belirledi.Sibel Can gelinlik siparişini moda tasarımcısı Nur Yerlitaş’a vererek beyaz ve sade bir gelinlik tercih etti.

Düğün Can’ın Fransa’daki Evinde

Düğün Sibel Can’ın Fransa’nın turistik bölgesi Cote d’Azur’da klasik Fransız mimarisinin güzel örneklerinden biri olan evinde Can2ın yakın çevresinden 40 kişinin katılımıyla yapılacak.

Sibel Can’ın 1988 yılında evlenip 1999 da boşandığı Hakan Ural’dan bir oğlu ve bir kızı, 2000 yılında evlenip 10 yıl evli kaldığı müteahhit Sulhi Aksüt’ten 1 oğlu var.

Celebrity Occasion Dresses

Special occasions wear celebrity special dresses! At the top of every woman’s wishlist is a dream dress that will make them feel as gorgeous as possible. From celebrity dressing to special occasion styling, we have the perfect “special” dress for you. Browse our special occasion dresses to find the perfect fit and flare or a more elegant lace sheath.

1265 Items

 

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM