5 ADIMDA "SOKAK MODASI" - Haber34
USD
5,8725
EURO
6,7908
ALTIN
230,0133

5 ADIMDA “SOKAK MODASI”

Yoğun bir haftanın sonunda hava nasıl olursa olsun biraz sosyalleşmek adına hepimiz dışarı atıyoruz kendimizi. İş ciddiyetinin gerektirdiği giysileriyse görmek istemiyoruz. Bir kot ve bir kazak ya da gömlekle hem “sokak modası”na uyum sağlamak hem de rahat olmak, gönlümüzce dolaşmak mümkün. 1.Yüksek belli dar kotlara da “Boyfriend”lere de çok alıştık. Hem rahatlar hem de doğru […]

5 ADIMDA “SOKAK MODASI”

Yoğun bir haftanın sonunda hava nasıl olursa olsun biraz sosyalleşmek adına hepimiz dışarı atıyoruz kendimizi. İş ciddiyetinin gerektirdiği giysileriyse görmek istemiyoruz. Bir kot ve bir kazak ya da gömlekle hem “sokak modası”na uyum sağlamak hem de rahat olmak, gönlümüzce dolaşmak mümkün.

1.Yüksek belli dar kotlara da “Boyfriend”lere de çok alıştık. Hem rahatlar hem de doğru kombinlerle sade şıklık yaratmada “olmazsa olmazlar” arasındalar. Yaz kış kullanabileceğimiz pantolonlar olmaları da cabası.

 

Yüksek-Bel-Kot-Pantolon-Modelleri

lc-waikiki-Yüksek-Bel-Kot-Pantolon-Modelleri

boyfriend-jeans

 

 

2. Kışa girerken olmazsa olmazlar arasında tabii ki renk renk fularlar ve atkılar hâlâ ilk sırada yer alıyor. Basit bir giysiyi renklendirmek mümkün. Tarzımızda daha spor ya da modern bir görünüş elde etmek de mümkün, soğuktan korunmak da…

2015-fular-modasi

 

2105_2014-sal-ve-fular-modelleri-20

 

 

 

84512930476900509_t2ffVsXA_c-1

 

Kislik-orgu-boyunluk-fular-modelleri

 

3.Çantalara gelince, izlenimlerimiz doğrultusunda büyük olanların ön planda olduğu izlenimindeyiz sokaklarda. Bu yıl daha çok deri, kaşe, örgü sırt çantalarını görsek de vitrinlerde, alıştığımız bavul çantalar da tahtını kaptırmamaya kararlı gibi duruyor.


boyfriend-jeans-011

buyuk-canta-modelleri-20130

Çiçek-desenli-bayan-sırt-çantası-modeli

ee003a40-ed9f-4d79-aaa0-d9b71cce4b81

Siyah-renkli-zımbalı-bayan-büyük-çanta-modeli

 

4. Ayakkabı, bot ya da çizme… Tabii ki  bayanların vazgeçilmezi. Tercih sizin. Biz “Boyfriend”lerle bootie ya da bot; dar pantolonlarlaysa çizme tercih ettik.

 

 

2014-Biker-Bot-Modası-11

bootie-modelleri-17

 

cablook-fashion-blog-darya-kamalova-street-fashion-baldinini-leather-jacket-black-wedges-rebecca-minkoff-bag-red-hat-asos-cheap-monday-booties-romwe-boyfriend-jeans-lavish-alice-sweatshirt-92

Jennifer+Aniston+Jeans+Boyfriend+Jeans+E5rpB4FK1A_l

kısa-kahverengi-kürk-yelek-jean-kot-taba-uzun-bot-çizme

2014 Uzun Çizme Modelleri

 

5. Son adım, tabii ki mont, kaban, palto ya da ceket. Bu yıl kaz tüyü şişme montlar çok moda. Üstelik kabanlara oranla çok daha sıcak tutuyorlar. Kışın sert geçeceği haberini de aylar önce aldığımıza göre ,bir an önce bir şişme mont edinin, deriz hâlâ almadıysanız.

 

1

5

AskerYeşiliMontModelleri-10

kaban-seçimi5

mont4-2

puf-kaban-11

 

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM