Son yılların Gözdesi: Vinç Kiralama - Haber34
USD
5,3679
EURO
6,0818
ALTIN
214,6350

Son yılların Gözdesi: Vinç Kiralama

Son yılları Gözdesi inşaat sektörünün olmazsa olmazı vinçler, milyonlarca liralık ekonomi haline geldi. İnşaatlardan, plazaların dış cephe temizlik işlerine kadar farklı alanda kullanılan vinçler, kısa vadede getirdiği kazançla vatandaşın yeni yatırım aracı oldu. FİYATLARI DEĞİŞKEN Kullanım amacı ve büyüklüğüne göre 50 işçinin dahi çalışabildiği bu dev makinelerin fiyatı, 100 bin avrodan başlayıp, 1 milyon avroya […]

Son yılların Gözdesi: Vinç Kiralama

Son yılları Gözdesi inşaat sektörünün olmazsa olmazı vinçler, milyonlarca liralık ekonomi haline geldi. İnşaatlardan, plazaların dış cephe temizlik işlerine kadar farklı alanda kullanılan vinçler, kısa vadede getirdiği kazançla vatandaşın yeni yatırım aracı oldu.

FİYATLARI DEĞİŞKEN

Kullanım amacı ve büyüklüğüne göre 50 işçinin dahi çalışabildiği bu dev makinelerin fiyatı, 100 bin avrodan başlayıp, 1 milyon avroya kadar çıkıyor. İkinci el piyasası da çok hareketli olan bu devlerin bedeli, 200 ila 500 bin lira arasında değişiyor. Günlük kirası, 450 liradan başlayan vinçlerin, aylık getirisi 10 bin liranın üzerine çıkabiliyor.

BÜLENT ERSOY YILDA 2 MİLYON DOLAR KAZANIYOR

Bülent Ersoy’un 22 adet kule vincinden yılda 2 milyon doların üzerinde gelir elde ettiğine dair haberler basına yansıyınca piyasası, deyim yerinde ise coştu. Vinç maliyetini 2 yılda amorti edince, bankadan kredi çeken, emeklilik ikramiyesini değerlendirmek isteyen vatandaş, ev almak yerine soluğu vinç piyasasında alıyor.

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM