Survivor Adasına Veda Eden İsim Belli Oldu ! - Haber34
USD
5,3605
EURO
6,0774
ALTIN
214,4541

Survivor Adasına Veda Eden İsim Belli Oldu !

Survivor yarışmasının heyecanı devam ediyor. İki takım da yarışmaları kazanmak ve ödüllere ulaşmak için kıyasıya mücadele ediyorlar. Açlığın ve yokluğun artık daha da hissettirdiği ada şartlarında finale çıkmak için mücadele veren takımlardan dün gece ünlüler takımı eleme heyecanı yaşadı. Eleme gecesine aday olan isimlerden Yılmaz Morgül ve Ezgi Avcı’nın yanı sıra bir süpriz yaşanarak Seda […]

Survivor Adasına Veda Eden İsim Belli Oldu !

Survivor yarışmasının heyecanı devam ediyor. İki takım da yarışmaları kazanmak ve ödüllere ulaşmak için kıyasıya mücadele ediyorlar. Açlığın ve yokluğun artık daha da hissettirdiği ada şartlarında finale çıkmak için mücadele veren takımlardan dün gece ünlüler takımı eleme heyecanı yaşadı.

Eleme gecesine aday olan isimlerden Yılmaz Morgül ve Ezgi Avcı’nın yanı sıra bir süpriz yaşanarak Seda Tetik elendi. Ezgi’nin elenmesini bekleyen yarışmacılar, Seda Tetik adını duyunca kısa süreli şok yaşadı. Seda Tetik’in elenmesine açıklama getiren Acun Ilıcalı, Seda Tetik’in sağlık sorunları yaşadığı ve yarışmaya devam edemeyeceğini söyledi.

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM