Survivor SMS sıralaması 26 Nisan 2016 sonuçları yeni yayınlandı - Haber34
USD
5,3605
EURO
6,0774
ALTIN
214,4541

Survivor SMS sıralaması 26 Nisan 2016 sonuçları yeni yayınlandı

Survivor’da Şaşırtan Gelişme Türkiye’de ilgi ile izlenen ve yıllardır yayın hayatına devam eden survivor yarışması bu yıl da heyecanla takip ediliyor. Acun Ilıcalı’nın kendi televizyonu olan Tv 8 de yayınlanan yarışmada bu haftada ilginç gelişmeler yaşandı. Bu haftaya kadar konsey günlerinde yapılan SMS oylamalarında ortaya çıkan sonuçlar sonucunda birinci genelde aynı kişi oluyordu. Bu hafta […]

Survivor SMS sıralaması 26 Nisan 2016 sonuçları yeni yayınlandı

Survivor’da Şaşırtan Gelişme

Türkiye’de ilgi ile izlenen ve yıllardır yayın hayatına devam eden survivor yarışması bu yıl da heyecanla takip ediliyor. Acun Ilıcalı’nın kendi televizyonu olan Tv 8 de yayınlanan yarışmada bu haftada ilginç gelişmeler yaşandı.

Bu haftaya kadar konsey günlerinde yapılan SMS oylamalarında ortaya çıkan sonuçlar sonucunda birinci genelde aynı kişi oluyordu. Bu hafta yapılan oylama sonucunda ise daha farklı ve şaşırtan bir sonuç çıktı.

Acun medya internet sitesinde gecikmeyle dahi olsa açıklanan 26 Nisan 2016 Salı gecesi haftanın sonuçlarına göre 1. Serkay Tütüncü olurken, sıralamada hep ilk sırada gelen ve kendine aşırı güven duyan Semih Öztürk ikinci oldu.

Adaların birleşmesi öncesi yapılan son oylama neticesinde SMS oylamasında dördüncü olan Tuğba Özay elenen ve adaya veda eden yarışmacı oldu.

Acun Medya sms sıralamasının sonuçları ise noter onaylı olarak yayınladı.

survivor-sms-siralamasi-sonuclari-jpg

 

 

 

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM