Survivor Tuğba’dan Flaş İddialar - Haber34
USD
5,3645
EURO
6,0776
ALTIN
214,5112

Survivor Tuğba’dan Flaş İddialar

Survivor Tuğba’dan Flaş İddialar Salı gecesi yapılan SMS oylaması sonucunda elenen ve gözyaşları içinde adaya veda eden Tuğba Özay giderayak flaş iddialarda bulundu. Tuğba Özay, Nagihan’ın kendisinin herkes tarafından kıskanıldığını düşündüğünü ve tarafının pek belli olmadığını söyledi. Konuşmalarının devamında Nagihan için başlangıçta iyi arkadaş olduklarını ama daha sonra Nagihan’da değişiklik meydana geldiğini ve başkalarının arkasından […]

Survivor Tuğba’dan Flaş İddialar

Survivor Tuğba’dan Flaş İddialar

Salı gecesi yapılan SMS oylaması sonucunda elenen ve gözyaşları içinde adaya veda eden Tuğba Özay giderayak flaş iddialarda bulundu.

Tuğba Özay, Nagihan’ın kendisinin herkes tarafından kıskanıldığını düşündüğünü ve tarafının pek belli olmadığını söyledi. Konuşmalarının devamında Nagihan için başlangıçta iyi arkadaş olduklarını ama daha sonra Nagihan’da değişiklik meydana geldiğini ve başkalarının arkasından konuşmaya başladığını söyledi. Nagihan’ın bu performansıyla yarışmayı kazanabileceğini ama davranışlarıyla halkın beğenisi alamayabileceğini iletti.

Yarışmada anlık olarak psikolojik değişimler yaşandığını söyleyen Özay, Atakan için yakın zamanda Semih ile karşı karşıya gelebileceğini söyledi. Ayrıca Ezgi’nin Atakan’ın gölgesi altında yarışmaya devam ettiği belirtti.

atakan-7jpg

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM