Survivor'da Eleme Sistemi Değişti! - Haber34
USD
5,3605
EURO
6,0774
ALTIN
214,4541

Survivor’da Eleme Sistemi Değişti!

Ünlü yapımcı Acun Ilıcalı’nın sunduğu ve yönettiği Survivor’da eleme sistemi değişikliğine gidildi. Ilıcalı, ada konseyinde yarışmacılara yeni sistemi anlatırken değişikliklerin çarpıcı olduğu gözlendi. Yarışmanın başında sms de en çok oy olan yarışmacı elenmesi için bir aday gösteriyordu, ada konseyi de bir aday çıkarıyordu ve sms’i en çok alan yarışmacı ikinci adayı gösteriyor, bu iki isimden […]

Survivor’da Eleme Sistemi Değişti!

Ünlü yapımcı Acun Ilıcalı’nın sunduğu ve yönettiği Survivor’da eleme sistemi değişikliğine gidildi. Ilıcalı, ada konseyinde yarışmacılara yeni sistemi anlatırken değişikliklerin çarpıcı olduğu gözlendi. Yarışmanın başında sms de en çok oy olan yarışmacı elenmesi için bir aday gösteriyordu, ada konseyi de bir aday çıkarıyordu ve sms’i en çok alan yarışmacı ikinci adayı gösteriyor, bu iki isimden biri yarışmaya veda ediyordu.

Bu sezon aday sayısını 3’e çıkaran Ilıcalı, birinci adayı ada konseyi belirleyeceğini 2’inci adayın sms’te en çok oy alan belirleyeceğini ve 3’üncü adayı da kaybeden takımın kişisel dokunulmazlık oyununun kazanan yarışmacının belirleyeceğini açıkladı.

 

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM