Talimhane`de Latin Ateşi - Haber34
USD
5,3602
EURO
6,0731
ALTIN
214,3858

Talimhane`de Latin Ateşi

Talimhane bölgesinin otel işletmelerinden Larespark Hotel, Eresin Taksim Premier, Nippon Otel, Grand Öztanık, Eterno Hotel ve The Madison Hotel bir araya gelerek yarın akşam Talimhane`de Latin ve Caraibean rüzgarı estirecek. Bir geceliğine tam bir karnaval havasında geçecek etkinlik, Brezilya`dan bu özel gece için gelen ve Milton Lopes Show ekibine eşlik edecek Samba ve Latin dansçıları […]

Talimhane`de Latin Ateşi

talimhanede-latin-atesi-4430Talimhane bölgesinin otel işletmelerinden Larespark Hotel, Eresin Taksim Premier, Nippon Otel, Grand Öztanık, Eterno Hotel ve The Madison Hotel bir araya gelerek yarın akşam Talimhane`de Latin ve Caraibean rüzgarı estirecek.

Bir geceliğine tam bir karnaval havasında geçecek etkinlik, Brezilya`dan bu özel gece için gelen ve Milton Lopes Show ekibine eşlik edecek Samba ve Latin dansçıları ve müzisyenlerinin Talimhane caddelerindeki yürüyüşleriyle başlayacak.

`Samba” gösterileri, ateş dansçıları, Brezilyalı dansçıların sergileyeceği gösteriler ve çeşitli animasyonlarla Talimhane sokaklarında sürecek. Latin şarkıcılardan oluşan ünlü “Los Chicos de Cuba” grubunun sahne alacağı etkinlik, Türkiye`nin en iyi Latin müzik DJ`i “DJ FOX”un müzikleri ile devam edecek.

Karnavalın en büyük sürprizi, dünyaca ünlü performans sanatçıları Gatto Gabriel ve Stee-Loo`nun bir araya gelerek kurdukları “Latin Lovers” müzik grubunun sahne alması olacak.

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM