Tek Tek Öldürüldüler - Haber34
USD
5,8725
EURO
6,7908
ALTIN
229,8704

Tek Tek Öldürüldüler

Tek Tek Öldürüldüler Muş kırsalında düzenlenen terör operasyonlarında aralarında PKK’nın eylemlerinin planlayıcısının da bulunduğu 8 terörist öldürüldü. İçişleri bakanlığınca aranan ve başına 1 milyon ödül koyulan PKK’nın sözde  ‘Erzurum bölge sorumlusu’ olduğu iletilen Mehmet Hayme sağ olarak, eyalet sorumlusu olduğu iletilen Cemil Ateş ise ölü olarak ele geçirildi. 14 yıldan beri terör örgütünün eylemlerinin planlayıcısı […]

Tek Tek Öldürüldüler

Tek Tek Öldürüldüler

Muş kırsalında düzenlenen terör operasyonlarında aralarında PKK’nın eylemlerinin planlayıcısının da bulunduğu 8 terörist öldürüldü.

İçişleri bakanlığınca aranan ve başına 1 milyon ödül koyulan PKK’nın sözde  ‘Erzurum bölge sorumlusu’ olduğu iletilen Mehmet Hayme sağ olarak, eyalet sorumlusu olduğu iletilen Cemil Ateş ise ölü olarak ele geçirildi.

14 yıldan beri terör örgütünün eylemlerinin planlayıcısı olan ve Malazgirt Jandarma Komutanı Binbaşı Arslan Kulaksız’ın şehit edilmesi olayını da planlayan Mehmet Hayme sağ olarak ele geçirildi.

Ayrıca İl Emniyet müdürlüğü Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerince bazı adreslerde eş zamanlı olarak yapılan operasyonlarda aralarında HDP Malazgirt ilçe eş başkanı Rahmi Akçin’in de bulunduğu 5 kişi gözaltına alındı.

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM