TERCİHİNİZ YARATICILIKTAN YANAYSA , "AYNALI TAKI DOLAPLARI"NDAN SIKILDINIZSA...‏ - Haber34
USD
5,3679
EURO
6,0809
ALTIN
214,5448

TERCİHİNİZ YARATICILIKTAN YANAYSA , “AYNALI TAKI DOLAPLARI”NDAN SIKILDINIZSA…‏

  Neredeyse mini marketlerde bile karşılaşacağımız bu “Aynalı Takı Dolapları”ndan çok sıkıldık. İlk çıktığında yaratıcı bir fikir olarak gayet güzeldi. Bu yüzden beğeni topladı ve satışlarında patlama yaşandı. Ama artık yeni bir şeyler yapmanın zamanı. Üstelik çok daha kârlı yaratıcı çözümler içeren bu haberi sizler için derledik. Fikir oluşturması dileğiyle…     İçi boş bir […]

TERCİHİNİZ YARATICILIKTAN YANAYSA , “AYNALI TAKI DOLAPLARI”NDAN SIKILDINIZSA…‏

takidolabi

 

Neredeyse mini marketlerde bile karşılaşacağımız bu “Aynalı Takı Dolapları”ndan çok sıkıldık. İlk çıktığında yaratıcı bir fikir olarak gayet güzeldi. Bu yüzden beğeni topladı ve satışlarında patlama yaşandı. Ama artık yeni bir şeyler yapmanın zamanı. Üstelik çok daha kârlı yaratıcı çözümler içeren bu haberi sizler için derledik. Fikir oluşturması dileğiyle…

 

10-farkli-taki-organize-etme-yontemi-10

 

İçi boş bir çerçeve. Alt kısmına köpük ya da yalıtımda kullanılan strafor yerleştirip üzerine tel yahut çuval bezi koyuyoruz ve çerçeveyi yerleştiriyoruz. Sonra kutularda eşini aramaktan kurtuluyoruz küpelerimizin.

3608-tablo-seklinde-taki-dolabi_d620

 Bir tablo. İlk bakışta… Takılarınız dağınık dursun istemiyorsanız bu sizin için güzel bir çözüm olabilir. Takı dolaplarına antipati duymuyorsanız ama yer sorununuz varsa da bu fikir hoşunuza gidebilir.

cerceve-taki-askisi

Hem büfenize renk katacak hem de küpelerinizi kurtaracak bir yöntem. Yeniliğe her zaman açık olanlar için…

dolap

Bu dolapla hem yerden kazanmak hem de hoş bir köşe oluşturmak mümkün. Giysinize hangisinin uyacağını düşünmenizde de bulmanızda da zaman kazandıracağına da eminiz.

three-silverware-trays-jewelry-organizer

Böyle bir raf kombinasyonu yaparak da odanıza renk katmak, şık bir köşe oluşturmak mümkün. Görünmesini istemiyorsanız kapaklı da yapabilirsiniz.

 

Yaratıcılıkta sınır yoktur! Basit bir elbise askısı. Bakın nasıl da kurtarıcı ve şık bir şey çıkmış ortaya.

 

 

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM