WhatsApp’a Yeni Özellikler Gelmeye Devam Ediyor - Haber34
USD
3,8776
EURO
4,5748
ALTIN
161,3250

WhatsApp’a Yeni Özellikler Gelmeye Devam Ediyor

WhatsApp’a Yeni Özellikler Gelmeye Devam Ediyor Facebook tarafından satın alınan mobil mesajlaşma uygulaması Whatsapp, üç yeni özellik ile gelişmeye devam ediyor. 2015’in ortalarında getirdiği sesli arama özelliğinin ardından,yakın zamanda grup aramaları yoluyla 16 kişiye kadar sesli görüşme imkanı sağlayan uygulama ile artık sesli mesaj da bırakılabilecek. Yapılan son güncelleme ile dosya transfer uzantısındaki kısıtlama esnetilerek […]

WhatsApp’a Yeni Özellikler Gelmeye Devam Ediyor

WhatsApp’a Yeni Özellikler Gelmeye Devam Ediyor

Facebook tarafından satın alınan mobil mesajlaşma uygulaması Whatsapp, üç yeni özellik ile gelişmeye devam ediyor. 2015’in ortalarında getirdiği sesli arama özelliğinin ardından,yakın zamanda grup aramaları yoluyla 16 kişiye kadar sesli görüşme imkanı sağlayan uygulama ile artık sesli mesaj da bırakılabilecek.

Yapılan son güncelleme ile dosya transfer uzantısındaki kısıtlama esnetilerek zip uzantılı dosyaların paylaşılmasına imkan sağlanacak.

Eklenecek diğer yeni özellik ise bildirim ekranından tek tuşla geri arama yapılabilecek olması. Bu özellik sayesinde uygulamayı açmadan geri arama yapılabilecek.

Whatsapp’ın bir önceki güncellemesinde kullanıcılar arası görüşmelere şifre eklenme özelliği getirilmişti.

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM