Yılın Düğününün Bereketi - Haber34
USD
5,3582
EURO
6,0681
ALTIN
214,3023

Yılın Düğününün Bereketi

Ev ve otel fiyatlarının zamlandığı Cunda adasında dolululuk oranı Sinem Kobal-Kenan İmirzalıoğlu düğünün ardından yüzde 50 artış gösterdi

Yılın Düğününün Bereketi

Yılın  Düğününün Bereketi

Takvim’in haberine göre yılın düğününe ev sahipliği yapan Cunda adası,düğünden sonra gelen bereketle şimdilerde çok popüler oldu.

Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu’nun 14 Mayıs’taki düğünlerine tanıklık eden Ayvalık’ın şirin adası Cunda,düğünün ardından şöhretine şöhret ekledi. Düğünün yapıldığı Ortunç Otel booking.com adlı otel rezervasyon sitesinde Türkiye’de en çok aranan oteller listesinde 1 numaraya yükseldi.

Ada Sosyetenin de Gözdesi Oldu

Yılın düğünün ardından otellerin doluluk oranında geçtiğimiz yıllara oranla yüzde 50 artış gözlendi.  Esnafın yüzünün güldüğü Cunda’da satılık ve kiralık evlere ilgide yoğun bir artış olduğu öğrenildi.

19 Mayıs tatilinin Perşembe gününe denk gelmesini değerlendirip Cuma gününü de tatillerine katarak 4 günlüğüne şehirden kaçıp dinlenmek isteyenlerin tercihleri arasında Cunda ilk tercihler arasında yer aldı.Aralarında Feryal Gülman’ın da bulunduğu bir çok sosyetik isim dinlenmek için Cunda adasını tercih etti.

 

discount wedding dresses

 

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM