Yumuşak Bir Cilt İçin Maske: Black Gold Mask - Haber34
USD
5,3605
EURO
6,0781
ALTIN
214,5580

Yumuşak Bir Cilt İçin Maske: Black Gold Mask

2016 yılının son zamanlarında adından sıklıkla bahsedilen black gold mask oldukça talep görmüş ve kullanılanlar tarafından müthiş bir ilgi ile karşılanmıştır. Kelime manası siyah altın maske olarak bilinen ürün hemen hemen her cilt tipine uygundur. Bu nedenle herkes endişe etmeden rahatlıkla kullanabilir. Zenginleştirilmiş İçeriği Siyah altın maske sahip olduğu zenginleştirilmiş içeriği ile birçok bakım ürününün […]

Yumuşak Bir Cilt İçin Maske: Black Gold Mask

2016 yılının son zamanlarında adından sıklıkla bahsedilen black gold mask oldukça talep görmüş ve kullanılanlar tarafından müthiş bir ilgi ile karşılanmıştır. Kelime manası siyah altın maske olarak bilinen ürün hemen hemen her cilt tipine uygundur. Bu nedenle herkes endişe etmeden rahatlıkla kullanabilir.

Zenginleştirilmiş İçeriği

Siyah altın maske sahip olduğu zenginleştirilmiş içeriği ile birçok bakım ürününün yerini rahatlıkla alabilmektedir. Cildinize bir nevi nefes aldıran bu ürünü sizler de kullanarak cildinizin istenilen görünümüne sahip olmasını sağlayabilirsiniz.

Black Gold Mask Fiyatı Nedir?

Her bütçeye hitap eden özelliğimiz ile sizler indirimli bir kampanya sunduk. Bu kampanyamızdan sizler de yararlanarak black gold mask ürünlerinden yararlanabilirsiniz. İndirimli fiyatlarız şu şekildedir:

30 günlük 1 kutu siyah altın maske 49 TL + kargo 8 TL  = Toplam Tutar: 57

60 günlük 2 kutu siyah altın maske 79 TL + kargo 8 TL = Toplam Tutar: 87

90 günlük 3 kutu siyah altın maske 119 TL  + ÜCRETSİZ KARGO

Cebinize Zarar Vermeyen Fiyatlar İle Black Gold Mask

Cebinize zarar vermeyen uygun fiyatlarımızdan sizler de yararlanarak hemen sipariş verip kampanyaya sizler de dâhil olabilirsiniz. Ürünlerimizi seçerken ucuzluğuna değil mutlaka kalitesine bakmanız rica olunur. Ürünlerimizin taklitlerinden sakınarak bütçenizin ve cildinizin zarar görmesini önleyebilirsiniz.

Black Gold Mask Kullanımı Zararlı Mıdır?

Black gold mask ürünü kullanımının şimdiye kadar herhangi bir şikâyet bildirilmiş bir yönü bulunmamaktadır. İçerindeki bileşenlerde cildin yapısını bozacak ya da zarar verecek bileşenler değildir. Aksine cildin onarımına ve dengeli olarak korunmasına yardımcı olacaktır. Sizler de siyah altın maskeyi tercih ederek cildinizin onarılmasını sağlayabilirsiniz.

Not: maskenin içerisinde bunan bileşenlere mutlaka göz atın. Bileşenlerden herhangi birine alerjiniz olup olmadığını kontrol edin.

Black Gold Mask Ürününün İçerisinde Hangi Bileşenler Yer Alır?

  • Aqua
  • Dimetcihone
  • Copolyol
  • Alcohol denat
  • Tocopherol oil
  • Parfum
  • Glycerin

Black Gold Siparişi Vermek İsteyenlerin Dikkatine

Siyah altın maske siparişlerinden resmi siteleri kullanmak sizin yararınıza olacaktır. Bu şekilde taklitlerinden uzak durmuş olabilirsiniz. Ayrıca sitemiz siyah altın maskenin resmi sitesi olup sizlere güvenli bir alış veriş sunmaktadır. Sizler de alış verişleriniz de bünyemizi kullanarak paranızın boşa gitmemesini sağlayabilirsiniz. Ürünlerimiz hologramlı olup alış verişte fatura verilmektedir. Sizler de black gold mask sipariş verirken de bu nokta önem verin.

Sipariş Verin Hızlı Kargo Servisi ile Anında Gelsin

Sipariş verdiğiniz andan itibaren istediğiniz ürün ya da ürünler kargo ile sizlere güvenli bir şekilde ulaştırılmaktadır. En geç 72 saat içerisinde sizlere iletilen ürünlerimizi normal şartlarda bir ya da iki gün dâhilinde size ulaştırılmaktadır. Sizler de şimdi sipariş vererek bir an önce kullanmaya başlayabilirsiniz.


FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM