Zafer,Semih’in Ailesinden Özür Diledi - Haber34
USD
5,3696
EURO
6,0857
ALTIN
214,7160

Zafer,Semih’in Ailesinden Özür Diledi

Zafer,Semih’in Ailesinden Özür Diledi Katıldığı Survivor yarışmasında takın arkadaşı Semih Öztürk ile yaptığı kavganın ardından kullandığı “Ben burada böyle yaptıysam seni dışarıda bitireceğim” sözlerinin ardından Survivor 2016 yarışmasından diskalifiye edilen eski yarışmacı Zafer Mete,Survivor adasını çok özlediğini ifade etti. “Keşke Yaşanmasaydı” Yarışmadan diskalifiye olduktan sonra kavga videosunu izlediğinde çok üzüldüğünü ve pişman olduğunu belirten Zafer, […]

Zafer,Semih’in Ailesinden Özür Diledi

Zafer,Semih’in Ailesinden Özür Diledi

Katıldığı Survivor yarışmasında takın arkadaşı Semih Öztürk ile yaptığı kavganın ardından kullandığı “Ben burada böyle yaptıysam seni dışarıda bitireceğim” sözlerinin ardından Survivor 2016 yarışmasından diskalifiye edilen eski yarışmacı Zafer Mete,Survivor adasını çok özlediğini ifade etti.

Keşke Yaşanmasaydı”

Yarışmadan diskalifiye olduktan sonra kavga videosunu izlediğinde çok üzüldüğünü ve pişman olduğunu belirten Zafer, “Ayrılırken herkes gözyaşlarına boğuldu. Keşke bir şansım daha olsaydı. Keşke yaşanmasaydı. Benim ailem nasıl merak ettiyse Semih’in ailesi de o kadar merak etmiştir. Buradan Semih’in ailesinden özür diliyorum. Farklı hesaplardan benim hakkımda olumsuz şeyler yazılmış. Bunların hiçbiri doğru değil. Buradan Semih’in ailesinden, sevenlerin özür dilediğimi tekrarlamak istiyorum” dedi.

Eski yarışmacılardan Hakan Hatipoğlu’nun dikkatini çeken Zaferi programın sunucusu ve yapımcısı Acun Ilıcalı ile olan komik anılarından bahsetti. Zafer ve Mehmet’in neşelerini çok sempatik bulduğunu belirten Hakan Hatipoğlu her iki yarışmacıya teşekkür etti.

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM