İletişim Başkanı Fahrettin Altun, CHP Milletvekili Aykut Erdoğdu’ya sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamayla tepki gösterdi.

Altun, “Aziz milletimiz kendisine hizmet eden evlatlarını dün olduğu gibi bugün ve yarın da bağrına basacaktır. Milletin öz evlatları da sizin tüm ahlaksız tehditlerinize, yalanlarınıza, iftiralarınıza ve 5. kol faaliyetlerinize rağmen milletimize hizmet etmeye devam edecektir” dedi.

Altun açıklamasına şöyle devam etti:

“Millete hizmet yolculuğuna “kefeniyle” çıktığını her fırsatta söyleyen bir lideri idam sehpasıyla, devletimize hizmet eden kamu görevlilerimizi ise yüce divanla tehdit etmek ve devlet organizasyonunu bir çeteye benzetmek gerçekte neye hizmet ettiğinizi apaçık göstermektedir. Yıllardır yaptıkları tek şey, aziz milletimizin temsilcilerini idam sehpasıyla tehdit etmek olan zihniyetin mensubu olan bir siyasetçi bugün, Cumhurbaşkanımıza, yol arkadaşlarına ve devletimize hizmet eden bürokratlarımıza hezeyan dolu ifadelerle saldırmış.”

{ilgili-haber-486561}

 

{ilgili-haber-578322}
Kaynak: https://www.trthaber.com/haber/gundem/altundan-erdogduya-tepki-cumhurbaskanimiz-uzerinden-milletimizi-tehdit-ediyorlar-578337.html


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla paylaş!

haber34

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir