0

Tasarruf Finansının mimarı ve sektörün lokomotif markası Birevim, 30 Haziran’da sona eren Tasarruf Şenliği Kampanyasının çekilişini gerçekleştirdi.

30 binden fazla iştirakle ve noter huzurunda gerçekleşen çekiliş sonucunda yaklaşık 1.1 Milyon TL değerindeki iki adet Renault Megane Sedan, 23 adet iphone 12 ve 223 adet bin TL’lik A101 hediye çeki sahiplerini buldu.

 

Tasarruf finansı ile binlerce kişiyi hayallerindeki konut, taşıt ve iş yeri ile buluşturan Birevim, tasarruf sahiplerine teşekkür niteliğinde başlattığı Tasarruf Şenliği kampanyası kapsamında gerçekleştirdiği çekiliş sonucunda hediyeleri sahipleriyle buluşturdu.  Kampanyanın büyük ödülü olan sıfır kilometre Renault Megane marka otomobillerin talihlileri Van’dan Rabia Batmaz ve İstanbul’dan Sezer Ceylan oldu. 

 

Tasarruf Şenliği Kampanyası ile Mayıs 2021’de yaza merhaba diyen Birevim, tasarruf sahipleri için 2 adet Renault Megane Sedan, 23 adet iphone 12 ve 223 adet bin TL’lik A101 hediye çekinin bulunduğu büyük bir çekiliş organize etti. Geçtiğimiz günlerde noter ve milli piyango yetkilileri huzurunda gerçekleştirilen çekilişi Birevim web sitesi üzerinden canlı olarak takip etti. Çekilişte isimlerini duyan talihliler mutluluklarını dile getirerek Birevim’e ve emeği geçen herkese teşekkür etti. 

 

Kampanya 30 binden fazla iştirakle gerçekleşti

Türkiye genelinde yoğun ilgi gören kampanya 30 binden fazla iştirakle gerçekleşti. Böylece 5 yıldır Birevim’le tasarruf finansı sektörünün en değerli parçası olan tasarruf sahiplerine teşekkür eden Birevim, aynı zamanda onaylanan intibak planını tasarruf sahipleriyle birlikte kutladı.

Tavsiye:  Ergenlerde sağlıksız beslenme okullarda zorbalık riskini arttırıyor

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı


Like it? Share with your friends!

0

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir