0

Pandemi döneminde sosyal mesafeyi ayarlamak zorunda kalmak, apartman yöneticilerinin de çeşitli zorluklar yaşamasına yol açıyor. Özellikle aidat toplama işlemlerinde sosyal mesafeye uyum göstermek haliyle bazı sıkıntılar yaşanması anlamına geliyor. Oysa apartman yöntemini her açıdan kolaylaştıran ve aynı zamanda aidat toplama sorununu kökten çözen programlar da var. Şimdi bu programlardan faydalanmanın ve yeni nesil apartman yönetimi ile tanışmanın tam zamanı!

Öncelikle apartman yönetim programı dendiğinde akıllara ilk olarak Apsiyon Apsis geliyor. Nedeni ise apartman ve site yöneticilerinin hayatını bir hayli kolaylaştırıyor olmasıdır. Bu program sayesinde yöneticilerin gelir gider takibini hem hızlı hem de kolay bir şekilde yapması mümkün olabiliyor. Bu takip aidatlar için de geçerlidir. Aylık olarak düzenli bir şekilde aidatların toplanması ve bu meblağın apartman giderleri için kullanılması, yöneticilerin en çok zamanını alan işlemlerdir.

Tavsiye:  İstanbul'da fırtına 17:00’ye kadar etkili olacak

Tüm Bankalar İle Entegrasyon!

Ancak apartman yönetim programlarına geçiş yapılması durumunda bu problem de kendiliğinden ortadan kalkıyor. Çünkü uygulama üzerinden söz konusu takibin yapılması çok daha kolay oluyor. Finansal işlemlere zaman ayırmak yerine apartmanın diğer ihtiyaçları ile ilgilenilmesi mümkün hale geliyor. Aidatların online olarak toplanmasını mümkün kılan bu uygulamanın tüm bankalar ile entegrasyonunun olması da son derece önemli bir özelliktir. Onaylamaya hiçbir şekilde gerek kalmadan tahsilatlar banka hesabına geçiyor.

Toplu SMS Gönderimi Yapabilirsiniz!

Apartman ve site yöneticilerinin en çok zorlandığı hususlardan biri de bilgilendirmelerdir. Apartmanı ilgilendiren konularda tüm sakinlere bilgi vermek için düzenli olarak SMS gönderimi yapılması gerekiyor. İşte bu noktada da devreye Apsiyon Apsis giriyor. Çünkü uygulama üzerinden toplu olarak SMS ve e-posta gönderimi kolaylıkla yapılabiliyor. Üstelik bu işlemler için hazır şablon seçeneklerinin de sunulduğunu belirtelim.

Tavsiye:  Kartepe Ballıca Sokak'ta kaldırım imalatlarına başlandı

Apsiyon Apsis ile yapılabilecekler elbette bunlarla sınırlı değil. Artık siz de apartman ve site yönetimi konusunda rahatlamak ve yeni nesil uygulamalardan faydalanmak isterseniz Apsiyon.com adresine tıklayın. Bu sitede söz konusu program hakkında merak ettiğiniz tüm soruların yanıtlarına hemen ulaşabilirsiniz. Bu sayede yaşadığınız zorluklardan kurtulabilir ve apartman yönetimini konforlu bir noktaya taşıyabilirsiniz.


Like it? Share with your friends!

0
Emirkan Damar

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir