Yaz kış fark etmeksizin dünya evine girenler ve özel davet düzenleyenler düğün firmalarını bulmakta ve anlaşmakta zorlanabiliyorlar. Düğün mekânları seçimi, organizasyon firmalarıyla anlaşma, catering firmalarıyla görüşme gibi birçok yapılacak şeye yeteri kadar zaman ayıramayan firma ve çiftler çokta memnun olmadıkları hizmetleri almak zorunda kalabiliyordu. https://www.dugunbuketi.com/ile bu problemlerin hepsi ortadan kalkacak gibi görünüyor. Tamamen düğün firmalarını çiftlerle buluşturacak bir platform olan Düğünbuketi ücretsiz olarak hizmet veriyor. Evlenecek çiftlerin düğün firmalarını bulmalarını ve görüşmelerini kolaylaştıran Düğünbuketi ile zamandan tasarruf etmek mümkün. Nişan mekânları, mezuniyet mekânları gibi çeşitli konseptlerde hizmet veren mekânlara yer veren Düğünbuketi sayesinde tüm özel günlerinize yönelik özel çözümler üretilebiliyor. Fiyat, kapasite ve diğer kriterlerinizden vazgeçmeden gönlünüzdeki gibi bir mekân veya firma bulmak Düğünbuketi ile çok kolay.

Düğünbuketi’nde Neler Var?

Son yılların en iyi girişim projelerinden birisi olan Düğünbuketi evlenecek çiftlerle düğün firmalarını buluşturan bir platform olarak biliniyor. Aynı zamanda kurumlarla düğün firmaları arasında da köprü görevi gören Düğünbuketi’nde organizasyonlarınıza ait ihtiyacınız olabilecek her hizmeti verecek bir firma bulunuyor. Düğünbuketi sayesinde kına geceniz için kına mekânlarını, nişanınız için nişan mekânlarını, mezuniyet için mezuniyet mekânlarını görebiliyor ve en ince detayına kadar inceleme şansı elde edebiliyorsunuz. Tamamen ücretsiz bir platform olan Düğünbuketi ’ne girdikten sonra yapmak istediğiniz organizasyon hakkında kriterlerinizi belirliyor ve önünüze liste halinde gelen düğün firmalarına teklif vermeleri için mesaj gönderebiliyorsunuz. Kısa süre içerisinde ilgilendiğiniz düğün firmaları kriterlerinize göre organizasyonunuzu nasıl yapabileceklerini ve ne kadara yapabileceklerini size telefon veya mail yoluyla bildiriyorlar.

Düğünbuketi’nde gelin arabası kiralama hizmetlerinden gelinlik modellerini sunan gelinlik firmalarına, düğün orkestrasından düğün fotoğrafçısına kadar çeşitli hizmetleri veren firmalara ulaşmak mümkün. Siz de düğününüz, nişanınız ya da kına geceniz için aradığınız hizmetleri Düğünbuketi’nde bulabilir ve kısa sürede her şeyinizi hazır edebilirsiniz.

En Uygun Düğün Salonları Listesi Düğünbuketi’nde!

Açık ve kapalı düğün salonlarını siz nişanlanacak ve evlenecek çiftler için listeleyen Düğünbuketi tamamen ücretsiz olarak hizmet veriyor. Düğün salonları araştırma sürecinizde ihtiyacınız olabilecek tüm bilgileri sağlaya Düğünbuketi’nde düğün bütçenizi aşmayacak düğün salonlarını bulmak ise çok kolay. Bütçenizi belirledikten sonra kriterlerinizi de belirleyebilir ve Düğünbuketi’nde yer alan düğün firmalarıyla görüşmeye gidebilirsiniz.

Teknede düğün, otelde düğün veya kır düğünü gibi konseptleri sağlayan düğün salonlarını da Düğünbuketi’nde bulabilirsiniz. Düğünbuketi ‘ne girdikten sonra otelde düğün, teknede düğün yâda kır düğünü kategorilerine tıklayabilir ve şehrinizi seçtikten sonra ise kısa sürede kır düğünü, teknede düğün ve otelde düğün konseptlerini sağlayacak firmaların listesini görebilirsiniz. Bu listelerden ise beğendiğiniz düğün salonlarına teklif vermeleri için talep gönderebilir ve gelen teklifleri değerlendirerek unutulmaz o geceyi planlamaya başlayabilirsiniz.

Nişan Mekânları İçin Alternatifleri Görün

Nişanlanacak çiftler için farklı konseptler ve trendler sağlayan nişan mekânları da Düğünbuketi’nde yer alıyor. Düğünbuketi ‘ne girdikten sonra nişan mekânlarını seçebilir ve kriterlerinizi girerek size uygun nişan mekânlarının listesine ulaşabilirsiniz. Nişanlanacak çiftler için indirimler sağlayan nişan mekânlarını da güncel olarak paylaşan Düğünbuketi ile bütçeden tasarruf etmekte mümkün.

Özel organizasyon yapan ve farklı trendlerle sizleri memnun etmeye çalışan nişan mekânları listesi için Düğünbuketi ‘ne girmeniz yeterli!

Mezuniyet Mekânlarından Kına Mekânlarına Kadar Çeşitli İhtiyaca Yönelik Mekân Önerisi DüğünBuketi’nde

Kına gecesi için kına mekânları araştıran çiftler Düğünbuketi sayesinde organizasyon hizmeti veren kına mekânlarına daha kolay ulaşabiliyorlar. Standart kına mekânlarının aksine çiftlere özel kına organizasyonu hizmeti veren kına mekânları çiftler tarafından daha çok tercih ediliyor. Kına mekânları hakkında en detaylı bilgiye tarafsız şekilde ulaşabilen çiftler ise Düğünbuketi’nden çok memnun.

Mezuniyet törenleri için mekân araştırması yapan kurum veya öğrenciler düğün firmalarıyla görüşerek planladıkları organizasyonlar için fiyat teklifi alabiliyorlar. Düğün salonlarını aynı zamanda mezuniyet mekânları olarak da kullanabileceğinizi ifade eden Düğünbuketi ile mezuniyet törenleriniz en az düğünler kadar gösterişli ve renkli olacak. Bütçenizi aşmayacak mezuniyet mekânlarıyla tanışmak ve anlaşmak için yapmanız gereken tek şey Düğünbuketi ‘ne girip ilgili alanları doldurmak!

Nikâh Sonrası Yemek & After Party Kutlamaları İçin Alternatiflere Göz Atın

Yemek daveti verecek olan çiftler genelde nikâh sonrası bu organizasyonlara rağbet gösteriyor. Nikâh sonrası sevdikleriyle ve arkadaşlarıyla nikâh sonrası yemek isteyen çiftler Düğünbuketi sayesinde nikâh sonrası yemeği veren restoran, yemek şirketleri ve catering firmalarıyla tanışma şansı yakalıyorlar. Bütçelerini sarmadan diledikleri menüleri seçerek nikâh sonrası yemeği veren çiftler ise Düğünbuketi’nin ayrıcalıklarından çok memnun olduklarını dile getiriyorlar.

After Party eğlenceleri de nişan, kına ve düğün organizasyonları sonrasında tercih ediliyor. Düğün salonları tarafından da sağlanan After Party konsepti birçok organizasyon sonrasında da tercih ediliyor. Nişan, mezuniyet gibi özel günlerde After Party’lerde eğlenmek isteyen gençler DJ performansı sunan firma ve şirketlere daha çok ilgi gösteriyor. Düğünbuketi’nde ise After Party kutlamalarınızı yapabilecek organizasyon firmaları ve düğün şirketleri büyük bir heyecanla sizi bekliyor!

Düğün Fotoğrafçısı Seçimi Çok Önemli Diyenlere

Düğün fotoğraflarının kusursuz ve tıpkı hayallerindeki gibi olmasını isteyen çiftler düğün fotoğrafçısı seçiminde titiz davranıyorlar. Düğün fotoğrafçısının portföylerini inceleyen çiftler fiyatlar ve tarihlerde anlaşabildikleri düğün fotoğrafçısı ile görüşme yaparak istedikleri gibi bir düğün çekimi yapıp yapmayacakları konusunda karara varıyorlar. Düğünbuketi ’de ölümsüz anlarınızı mutlu hatırlayın diye düğün fotoğrafçısı ekiplerini bünyesinde bulunduruyor ve her biri hakkında merak ettiklerinizi en güncel bilgilerle sizin bilginize sunuyor.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla paylaş!

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir