0

30 Ağustos Zafer Bayramı Resepsiyonu Çankaya Köşkü'nde yapıldı. Resepsiyonun ev sahipliğini yapan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan, MİT Müsteşarı Hakan Fidan'ı karşıladı. (Murat Kaynak - Anadolu Ajansı)

Genelde sade ve fazla gösteriş bulunmayan kıyafetleri seçen, eşarp modeli olarak da boyundan bağlama modelini seçen Erdoğan, pahalı Louis Vuitton eşarplar kullanmayı tercih ediyor. Özel tasarım döpiyesleri ile dikkatleri üzerine çeken hanımefendi, yüzük saat ve çantasının uyumuna çok dikkat ediyor.

Emine Erdoğan’ın Modacısı Kimdir ?

Sayın Erdoğan’ın modacısının Elif Kavakçı olduğunu öğrendik. Kendine özgü farklı tesettür tasarımları ile Emine Erdoğan’ı baştan aşağı yaratan kişi olduğu yönünde ki haberler aldığımız duyumlar arasındadır. ”Tesettürlü kadınların ihtiyaçlarına yönelik tasarımları ancak tesettürlü birisi yapabilir.” Elif Kavakçı.

x324976_213184802069303_3067674_o1.jpg.pagespeed.ic.vwAxmcLU23

EMİNE ERDOĞAN’IN MODACISI
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan için de özel kıyafetler tasarladığını ifade eden modacı Elif Kavakçı, ”Çok güzel bir tarzı olan Emine Hanım’ın giyimini hayat tarzına göre tasarlıyorum” dedi.

Emine Erdoğan’ın giyim stilini çok beğendiğini vurgulayan Kavakçı, ”Kendine yakışanı giyiyor. Eski Cumhurbaşkanı eşlerine baktığımızda onun çok daha parladığını düşünüyorum” dedi.

 

elif

TASARIMLARININ TAMAMINI ANKARA’DAKİ TERZİ DİKİYOR

Tasarımlarının tamamını ismini açıklamadığı Ankara’da bulunan bir Türk terzinin diktiğini söyledi.

Amerika’daki müşterileri için tasarladığı kıyafetlerin de Türkiye’de dikildiğini bildiren Kavakçı, yaşadığı ülkede Ankara’daki terzisi kadar kaliteli dikiş yapan bir usta bulamadığını vurguladı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Estonya Cumhurbaşkanı Toomas Hendrik Ilves tarafından askeri törenle karşılandı. Cumhurbaşkanı Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan, sarayın ikinci katında iki ülke bayraklarının önünde şeref defterini imzaladı. (Kayhan Özer - Anadolu Ajansı)

BASBAKAN ERDOGAN'IN ESI EMINE ERDOGAN, MILLI EGITIM BAKANLIGI ILE TURKIYE IS KADINLARI DERNEGI (TIKAD) ISBIRLIGINDE, AILE VE SOSYAL POLITIKALAR BAKANLIGI'NIN DESTEGIYLE GERCEKLESTIRILEN "BIR BASKADIR BENIM MEMLEKETIM" PROJESININ TANITIM GECESINE KATILDI. GECEDE SANATCI HULYA AVSAR KONSER VERDI. EMINE ERDOGAN, BIR SARKISINDA HULYA AVSAR'A ESLIK ETTI. (ANADOLU AJANSI - METIN PALA) (20130228)

emine_erdogan


Like it? Share with your friends!

0

One Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Ben kıyafetlerini çok beğeniyorum.Tasarim ve dikiş mükemmel. Tabiki taşıyan hanımefendi çok güzel