0

Findeks tarafından sunulan hizmetler hayatı kolaylaştırmaya devam ediyor. En çok tercih edilen hizmetlerin başında ise Findeks Not Danışmanım geliyor. Bilindiği gibi günümüzde pek çok alanda kredi notu son derece önemli bir parametre haline geldi. Özellikle banka kredisi kullanmak istediğinizde öncelikli olarak gözden geçirilen faktör kredi notu oluyor. Şayet bu puan düşükse bankalar kredi taleplerinizi reddeder. Ancak yüksek olması durumunda da kredi başvurunuz kısa zamanda onaylanır.

İşte bu nedenle kredi puanı günümüzde önemi artık daha net anlaşılan bir kavram oldu. Peki, düşük olan kredi puanını yükseltmek için ne yapmalı? İşte bu noktada da devreye Not Danışmanım hizmeti giriyor. Bu hizmet kapsamında uzman ekipler kişinin tüm mali durumunu adeta masaya yatırıyor. Ardından kredi notunun yükselmesi için neler yapılabileceği araştırılıyor. Kişi için bir yol haritası hazırlanıyor ve bu konuda kişiye bilgi veriliyor. Böylelikle bu yol haritasının izlenmesi sayesinde kredi notunun yükselmesi de sağlanmış oluyor.

Tavsiye:  Yerli ceviz daha sağlıklı, lezzetli ve taze

Kredi notunu kimler öğrenebilir?

Elbette Findeks Kredi Notu öğrenmenin yollarından biridir. Dileyen herkes kredi notunu öğrenebilir ve internet sitesi üzerinden bu konuda çok daha detaylı bilgi alabilir. Kredi notunun nasıl belirlendiği, hangi unsurların kredi notu üzerinde ne kadar etkili olduğu gibi merak edilen soruların yanıtları da Findeks internet sitesinde mevcut. Bu bilgilere de hızlı ve kolay bir şekilde ulaşmak mümkün olabiliyor.
Findeks, sunduğu raporlara da ön plana çıkıyor. Risk raporu günümüzde çok sayıda kişinin faydalandığı hizmetlerden biri haline geldi. Kişinin tüm bankalardaki toplam borç ve bakiye bilgileri, tüm kredili ürünler gibi finansal açıdan önem taşıyan tüm bilgilere sadece tek bir raporla ulaşmak mümkün olabiliyor. Bu nedenle Findeks risk raporunun da günümüzde sıklıkla tercih edilen hizmetlerden biri haline geldiğini söyleyebiliriz.

Tavsiye:  Güler Sabancı: “Çimsa ve Buñol olarak yarım asrı aşan bilgi birikimimizi, dünya çapında başarılara imza atmak için birleştiriyoruz”

Elbette sunulan hizmetler sadece bunlarla sınırlı değil. Hemen findeks üyelik işlemlerinin yapılması halinde çok daha fazla sayıda hizmetten faydalanmak da mümkün hale geliyor. Aynı zamanda üyelik işleminin de pratik bir şekilde yapılabildiğini söyleyebiliriz. Bu işlem için de uzun uğraşlar vermeye gerek kalmıyor. Bu konuda merak edilen soruların yanıtları detaylı bir şekilde internet sitesinde bulunabilir


Like it? Share with your friends!

0
Emirkan Damar

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir