1

jennifer‘Açlık Oyunları’ndaki serisindeki başarılı oyunculuğuyla ülkemizde de tanınan Jennifer Lawrence’ın çıplak fotoğrafları internete sızdı. Lawrence’ın çıplak ve iç çamaşırlı fotoğrafları, ilk olarak görsel paylaşım sitesi 4chan’de yayımlandı. Ardından birçok sosyal medya kanalında paylaşıldı. Fotoğrafların, ünlü isimlerin cep telefonlarını hack’leyen bilgisayar korsanlarınca ele geçirilip, internete yüklendiği tahmin ediliyor. ABD basını, söz konusu hacker’ların yakalanmaları halinde ağır cezalar alabileceklerini belirtiyor.

24 yaşındaki ABD Kaliforniya doğumlu olan aktris Jennifer Lawrence, ilk ekran deneyimini The Bill Engvall Show adlı sit-com’da yaşadı. Henüz 18 yaşındayken bağımsız bir yapım olan The Burning Plain’de rol aldı. Ancak tüm dünya onu 2012 yılında rol aldığı ‘Açlık Oyunları’ filmiyle tanıdı.

Lawrence’ın kariyeri son iki sene içinde müthiş bir yükselişe geçti. Başrolünü Bradley Cooper’la birlikte paylaştığı ve 8 dalda Oscar adaylığı bulunan Silver Lining Playbook filmi, Lawrence’a ‘En İyi Kadın Oyuncu’ Oscar’ını getirdi.

Lawrence bu Oscar’ı kazanan en genç ikinci oyuncu oldu. Aynı filmle Lawrence, ‘Müzikal veya Komedi – En İyi Aktris’ kategorisinde Altın Küre’yi de koltuğunun altına aldı. 2013 yapımı ‘American Hustle’ filmiyle de Lawrence üçüncü Oscar adaylığını elde etti. Jennifer Lawrence’ın bugüne kadar aldığı 48 ödülü, 51 adaylığı bulunuyor.

Çok genç yaşında olmasına rağmen Hollywood’daki altın çağını yaşayan Lawrence, Twitter’a düşen fotoğrafları için henüz bir açıklama yapmadı.

Jennifer Lawrence çıplak


Like it? Share with your friends!

1

One Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir