ORC Araştırma Eğitim ve Danışmanlık Şirketi, son iki yılın en başarılı 10 ilçe belediye başkanı performans araştırmasının sonuçlarını açıkladı.

Araştırmaya göre son iki yılın en başarılı ilçe belediye başkanları arasında yer alan İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, 31 Mart seçimlerinde aldığı oy oranını yüzde 12,6 artırarak yüzde 62,6’ya çıkardı. 

İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, araştırmada Marmara Bölgesi diğer iller kategorisinde ise Marmara Bölgesi’nde 1. sırada yer aldı.

6 STRATEJİK ALANDA YÜZDE 96 BAŞARI 

Araştırmanın ardından İzmit meclisinde faaliyetlerini anlatan İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, ‘’2020 yılı Faaliyet Raporumuzu 6 Stratejik Amaç doğrultusunda gerçekleştirdik. Bunu paydaş toplantılarıyla, çalıştaylarıyla ve kent dinamiklerimizle yaptığımız çalışmalarla belirledik. Başarı oranlarında yüzde 96'lara kadar çıktığımızı görüyoruz.’’ açıklamalarında bulundu.

Tavsiye:  Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay’ın MESS Üyeleriyle Buluşmasında Gençlerin Geleceği için Dijitalleşmeye Yatırım Vurgusu

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla paylaş!

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir