0

Yeni mobilyalarla evleri dekore etmek artık tarih oldu… Tarih olan ürünlerle evi dekore etmek ise moda… Hazır olan sıradanlaşmış ürünler kullanmayın evlerinize. Gezin, dolaşın, araştırın ve evlerinize minik dokunuşlarla tasarımınızı siz gerçekleştirin. Hemde kimsede olmayan dokular sizde olsun… Oyuncu ve aynı zamanda mimar olan Taner Ergör ve eşi Nalan Hanım böylesine farklı bir çalışma yapmışlar evlerine. Eskimiş ahşap merdivenlerinizi eskiciye vermek yerine; onarın, vernikleyin ve kendinize bir TV ünitesi yapın. Dilerseniz her basamağını kitaplık olarak kullanın..

n1

Sandıklar Ve Zincirden Raf

Neredeyse 100 yılı aşkın asırlık sandıklarla kendinize ister dvd’lerinizi koymak için raf, isterseniz playstation ya da dvd oynatıcınızı koyabileceğiniz bir yer yapın.

n2

 

Müzik Ruhun Gıdasıdır Diye Boşuna Söylenmemiş

Gramofonlar, eski radyolar ev dekorasyonu için ön planda ve çok moda. Bırakın çalışmak zorunda değiller, yeterki evinizde bir yaşanmışlık olsun ve en güzel köşenizde bulunsunlar. Onlara baktıkça eskileri hatırlayın ve huzur bulun; siz yenilenin…

n3
n4

Artık Vitrin, Konsol Kalmadı

 

Kullanışlı ve bir o kadar da değişik dolaplar göz kamaştırıyor. Birde ahşap olması daha da insanı cezbediyor. Dantelli vitrinler ve üzeri biblo dolu konsollar demode oldu. Evinizin en güzel yerine açılır kapanır fazla yer kaplamayan dolaplar gerekli. Hem yerden tasarruf, hem temizlemesi kolay hem de şık.

n5

Akvaryum Deyip Geçmeyin

 

Salon ve yemek odasının ferah görünmesini isteyenlere güzel bir örneğimiz var. İki oda arasına akvaryum yaptırmak akıllıca bir fikir ve aynı zamanda trend bir hareket. Hem salonda hemde yemek odasında fresh bir hava hakim. Duvara tablo gibi ürünler kullanmak yerine, akvaryum yaptırmak harika bir görünüm kazandırmış.

 

n6


Eskitme Modası

 

Klasik oda kapılarından ve portmantolardan vazgeçin. Sürgülü oda kapıları hem yer kaplamıyor hemde evinize farklı bir hava veriyor. Her yerde olan hazır kapılara hiç bakmayın kendiniz üretin kendiniz tasarlayın. Bu özel tasarım olan kapılara eskitme boya kullanılmış. Rengi tamamen sizin isteğinize kalmış. Dilediğiniz şekilde eskitme havasınıda siz belirliyorsunuz. İster fazla yıpranmış görünümlü istersenizde az. Tamamen sizin zevkinize kalmış.

 

 

n7
n9

Antika Evinizin En Özel Parçalarıdır

 

Biblo sayfası çoktan kapandı. Porselen ibrikler şekerlikler yerine artık antika eski ürünler tercihiniz olmalı. Evlerinizde şaşalı taşlar varaklar kullanmayın bizden söylemesi!! Ne kadar az eşya o kadar ferahlık. Ne kadar antika o kadar asillik katar evlerinize. Trend günler diliyoruz 🙂

 

n11
n12
n13

Like it? Share with your friends!

0

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir