0

Silkar Madencilik, 1990'dan beri küresel olarak faaliyet gösteren lider bir doğal taş şirketidir.  Sektöründe TS EN ISO 9001 Kalite Yönetim Sistem Belgesi’nden başlayarak EPD ve hatta Turquality’e kadar devam eden tüm belge ve sertifikaları almış olan öncü bir kuruluştur. Aynı zamanda Ar-Ge çalışmalarına verdiği önem sonucunda günümüzde mermer, mozaik ve lamine doğal taş panel ürünlerini bir arada üreten ender firmalardan biridir. 

Silkar Madencilik, yeni markası SilkarStone ile yenilikçi ruhu, Ar-Ge ve değer yaratma olarak özetleyebileceğimiz köklü ve yaygın şirket kültürünün yanı sıra tüm şirket vizyon, misyon ve değerlerini de yansıtan bir yaklaşımı hedeflemektedir.

 

Vizyonumuz

Dünya çapında, taahhüt ve perakende dağıtım şirketlerinin güvenilir doğal taş tedarikçisi olurken, tasarım ve yenilikçi ürünler ile sektörde saygın ve lider marka olmaktır.

 

Misyonumuz

Çalışanlarımızı sürekli geliştirerek, hatasız ürün ve mimari hizmet desteği sunmanın yanı sıra tedarik ve tasarım gücümüzden gelen benzersiz ve yenilikçi ürünlerimiz sayesinde hem proje işlerimizde hem de perakende satışlarımızda müşterilerimize rekabet avantajı sağlamaktır.

 

Değerlerimiz…

Yenilikçilik

Performans

İnsana, Topluma ve Çevreye Saygı

Dürüstlük ve Bütünlük

Müşteri Memnuniyeti

 

Tavsiye:  Girişimciler TOBB İstanbul Genç Girişimciler Kurulu çatısı altında buluşuyor

SilkarStone markası yaratılırken işte tüm bu değerlerden ve Silkar Madencilik’in sektör için ışık tutan rolüne dayanan kimliğinden ilham alınmıştır. Silkar Madencilik doğanın sunduğu taşlara değer katmayı amaçlarken, yeni markamız SilkarStone bu değerlerle bir lider olarak sektöründe parlamayı, yeni ve yapılmamış olana giden yolu aydınlatmayı hedeflemektedir. 

 

SilkarStone logosu içindeki ışık hedeflerimiz dahilindeki yeniliği, değer yaratmayı, liderliği ve gücü temsil etmektedir. 

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı


Like it? Share with your friends!

0

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir