0

Trençkotlar, son yılların en çok kullanılan parçalarından biridir. Tesettür giyim konusunda her yıl lider konumda olan Moda Merve’de birçok renk ve çeşitte trençkot bulunmaktadır. Kaliteli kumaşı ile üzerinizde oldukça güzel duracak trençkotları Moda Merve sitesine giderek birçok çeşit arasından kendinize en yakışacak olanı seçip güvenli bir alışveriş yapabilirsiniz. Trençkotların bu kadar sevilmesinin nedeni sokak stilinin kilit parçasını oluşturmasıdır. Trençkot kullanarak oldukça düz ve herhangi bir olayı bulunmayan kombinleri oldukça şık gösterebilirsiniz. Tek bir parça ile şık olmak herkesin hayali ve bu nedenle özellikle bahar ve güz aylarında trençkot kullanmanızı önermekteyiz. Trençkotunuz eğer açık renklerden meydana geliyorsa geniş paçalı ya da kumaş pantolonları tercih edebilirsiniz. Pantolonlarınızın açık renkli olması da bir bütünlük oluşturacaktır. Açık tonlarında olan bir trençkotu geniş beyaz ya da bej kumaş pantolonlarla kombinleyebilirsiniz. Bunun yanı sıra açık renk trençkotlara kot renkler de oldukça yakışmaktadır. Açık tonlara sahip trençkotunuzu kot pantolonla mutlaka kullanmalısınız.

Tavsiye:  Kartepe Ballıca Sokak'ta kaldırım imalatlarına başlandı

Trençkot ile beyaz gömlek uyumu da olukça beğenilmektedir. Gömlek ile trençkot sokak stilinin en şık kombinlerinden biridir. Gideceğiniz mekâna göre topuklu ayakkabı kullanabileceğiniz gibi beyaz spor ayakkabı da kullanabilirsiniz. Hem gömlek hem de trençkot almak isteyenler mutlaka Moda Merve sitesini ziyaret etmeli. Tesettür giyim firmalarının en iyilerinden olan Moda Merve’yi ziyaret edebilirsiniz.

Trençkotlarda en çok kullanılan renkler

Trençkotlarda birçok renk kullanılmaktadır. Bunun yanı sıra trençkotlar sadece düz renklerden oluşmaz. Özellikle çiçek desenli rengârenk trençkotlar son yıllarda oldukça sevilen tesettür parçalarından biridir. Fakat trençkot denilince akla daha çok düz renklerden meydana gelmiş trençkotlar gelmektedir. Trençkotlarda en çok kullanılan renkleri sizler için derledik. Trençkotlarda en çok kullanılan renk bej rengidir. Bunun yanı sıra haki rengi de trençkot modasının olmazsa olmazları arasındadır. Bizler de trençkota en çok haki rengini yakıştırmaktayız. Bunlarla beraber siyah ve beyaz da trençkot tasarımlarında en çok kullanılan renkler arasında yer almaktadır.

Tavsiye:  Malkara Belediyesi Aralık ayı meclis toplantısı gerçekleştirildi

Tesettür elbise konusunda da Moda Merve rakiplerini geride bırakmaktadır.


Like it? Share with your friends!

0
Emirkan Damar

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir