MENA Search Awards; Orta Doğu ve Kuzey Afrika’da SEO, PPC ve içerik pazarlaması alanından gelen yüzlerce başvuru arasından Zeo Agency 4 ödüle layık gördü.  Dubai’de gerçekleştirilen, uluslararası jürilerin değerlendirdiği bu 2 adımlı uluslararası etkinlik Zeo Agency adına büyük bir başarı olmakla beraber bu kadarla da kalmadı.  Zeo Agency İş Geliştirme Yöneticisi Mehmet Aktuğ da “Young Search Professional” adaylığı için gösterildi.

Zeo Agency facebook sayfasındancanlı olarak yayınlanan ödül töreninde Enerjisa projesiyle aday olduğu ve 6 farklı kampanyanın aday olduğu “Best Local Campaign” kategorisinde de 6 ayda organik kanallarda %52, Searchmetrics SEO görünürlük skorunda ise %136 artış yaşanan Enerjisa.com.tr projesiyle de en başarılı çalışma ödülünü aldı.

MENA Search Awards’ başvurduğu tüm kategorilerde kabul edilen ZEO Agency 10 Mayıs’ta Dubai’de gerçekleşen ödül törenin de başarılarını tüm dünyaya kabul ettirdiler. Bu kadarla da kalmayıp Yemek.com projesi ile de 6 farklı kampanyanın aday olduğu “Best Use of Content Marketing” kategorisinde de ödüllerini aldılar. 15 ay gibi bir sürede organik trafiği %419, Searchmetrics’te SEO görünürlüğü %478 artan Yemek.com projesinin başarı hikayesini ödülle taçlandıran Zeo Agency, Dubai’ye imzasını attı.

Dubai’ye Türk imzası!

Bu iki ödülün yanı sıra Latitude Digital Marketing, Traffic Digital ve Zeo Agency’nin aday olduğu “Best Large SEO Agency” kategorisinde de dünyanın pek çok yerinden gelen adayları eleyerek adını yazdırdı. “Young Search Professional” ödülüne aday gösterilen, 25 yaş altı SEO profesyonellerinin aday olduğu kategoride ise ödülün sahibi Zeo Agency kurucu ortaklarından ve İş Geliştirme Direktörü Mehmet Aktuğ oldu.

Dubai’den 4 ödülle ayrılan Türkiye’nin SEO ajansı Zeo Agency’ninbaşarıları bu kadarla da bitmiyor. Aynı zamanda Doğu Avrupa’da SEO, PPC, Dijital ve İçerik Pazarlaması alanında uluslararası en iyi SEO ajansı organizasyonu olan European  Search Awards 2019’da 11 dalda adaylığa kaldılar.

  • Best Large SEO Agency: Zeo Agency
  • Best Young Search Personality of Year: Mehmet Aktuğ
  • Best Local Campaign: Zeo Agency & Enerjisa
  • Best Use of Content Marketing: Zeo Agency & Yemek.com

 

Digitalzone18 bu yıl da düzenleniyor.

2013 yılından itibaren her yıl düzenli olarak gerçekleştirilen Digitalzone etkinlik geleneğini Zeo Agency bu yılda değiştirmiyor. Alanında profesyonel isimlerden oluşan Zeo Agency, dünya SEO profesyonellerini bir araya getirerek iki gün boyunca konuklarını ağırlamayı planlıyor. 2013 yılında SEOzone olarak gerçekleştirilmeye başlanan etkinlik Digitalzone ismiyle uluslararası SEO uzmanlarının yanı sıra katılımcılara da kapılarını açıyor. 18-19 Ekim tarihlerinde toplam 15 konuşmacıyı ağırlamayı hedefleyen organizasyona katılımcı olarak yaklaşık 1000 kişinin yer alması bekleniyor.

Digitalzone etkinlikleri 6 yıldır Türkiye’de aktif olarak gerçekleştirilmektedir. Yurt dışında düzenlenen bu tip konferansların Türkiye’de de olması gerçekten harika. Simültane tercüman eşliğinde dinleyebileceğiniz Digitalzone18, Radisson Blu Hotel-Şişli’de gerçekleşecek. Uluslararası standartlara sahip bu etkinlik ile ilgili detaylı bilgi edinmek için Zeo Agencyweb sitesini ziyaret edebilirsiniz.

 


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla paylaş!

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir