Ekonomi

Resmi Gazete’de yayımlandı: 4 bölgede birden özelleştirme!

Hazine ve Maliye Bakanlığı Özelleştirme Yönetimi Başkanlığı tarafından Resmi Gazete’de yayımlanan ilana nazaran, Gaziantep’in Şehitkamil ve …

Hazine ve Maliye Bakanlığı Özelleştirme Yönetimi Başkanlığı tarafından Resmi Gazete’de yayımlanan ilana nazaran, Gaziantep’in Şehitkamil ve Şahinbey ilçelerindeki 4 taşınmaz ile Ordu’nun Perşembe ilçesindeki bir taşınmazın özelleştirilmesi için ihale yapılacak.

Son teklif verme tarihinin 7 Aralık olarak belirlendiği ihaleler için süreksiz teminat bedelleri 500 bin lira ile 2 milyon lira ortasında değişiyor.

Muğla’nın Datça ilçesindeki yaklaşık 37 bin metrekare yüzölçümlü taşınmaz için 8 Aralık’a kadar teklif verilebilecek. İhale için süreksiz teminat bedeli 20 milyon lira olacak.

Bursa’nın Karacabey ilçesindeki 8 bin 556 metrekarelik taşınmaz ile üzerindeki yapılar için de ihale düzenlenecek. Süreksiz teminat bedeli 1 milyon 500 bin lira olan ihalede son teklif verme tarihi 8 Aralık olacak.

İhaleler, birden fazla teklif sahibinden kapalı zarfla teklif almak ve görüşmeler yapmak suretiyle pazarlık yöntemi ile gerçekleştirilecek, pazarlık görüşmelerine devam edilen teklif sahiplerinin iştirakiyle yapılacak açık artırmayla sonuçlandırılacak.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Haberler

To Top