Siyaset

CHP’li belediye başkanlarından Ekrem İmamoğlu’na destek: Ya birlikte varız ya da adaletsizlikte hiçbirimiz yokuz

İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Lideri Ekrem İmamoğlu hakkında “Yüksek Seçim Konseyi üyelerine hakaret ettiği” teziyle açılan davanın …

İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Lideri Ekrem İmamoğlu hakkında “Yüksek Seçim Konseyi üyelerine hakaret ettiği” teziyle açılan davanın duruşması yarın İstanbul Anadolu Adliyesi 7. Asliye Ceza Mahkemesi’nde görülecek.

“EKREM İMAMOĞLU’NUN YANINDAYIZ”

Duruşma öncesi CHP’li belediye liderleri, Ekrem İmamoğlu’na dayanak iletisi paylaştı.

Ankara Büyükşehir Belediye Lideri Mansur Yavaş: Hukuksuzluğa karşı hepimiz biriz, birlikteyiz. Anca birlikte kanca bir arada Liderim. Ya birlikte varız ya da adaletsizlikte hiçbirimiz yokuz

Aydın Büyükşehir Belediye Lideri Hasret Çerçioğlu: Aydınlık yarınlarımız için her vakit demokrasiye sahip çıkacağız. Halkın iradesiyle İstanbul Büyükşehir Belediye Lideri seçilen Sn. Ekrem İmamoğlu’nun yanındayım

Mersin Büyükşehir Belediye Lideri Vahap Seçer: “Karanlığın en koyu olduğu an, aydınlığın en yakın olduğu andır” İftira ve gülünç suçlamalarla halk iradesini hiçe sayanlara bu halk en net karşılığı verecektir. Mersin’de, İstanbul’da sürekli adalet! Yanındayız Ekrem İmamoğlu.

Adana Büyükşehir Belediye Lideri Zeydan Karalar: Ekrem Liderin ve İstanbul halkının yanındayız.

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Lideri Kadir Albayrak: Halkın iradesi hukuksuzluk tanımaz! Pahalı yol arkadaşım İstanbul Büyükşehir Belediye Liderimiz Ekrem İmamoğlu’nun ve 16 milyon İstanbullu’nun yanındayız.

Hatay Büyükşehir Belediye Lideri Lütfü Savaş: İstanbul Büyükşehir Belediye Liderimiz Ekrem İmamoğlu nezdinde #istanbulyargılanıyor. Hak, hukuk, adalet dışında, yargı eli ile verdirilmek istenen siyasal kararları asla kabul etmeyeceğiz. Yarın 16 milyon İstanbullu ve Liderimiz #imamoğlununyanındayız.

“İSTANBUL HALKININ İRADESİNE SAHİP ÇIKIYORUZ”

Avcılar Belediye Lideri Turan Hançerli: 16 milyon İstanbullunun iradesine sahip çıkacağız! Demokrasiye olan inancımız ile İBB Liderimiz Sayın Ekrem İmamoğlu’nun haklı gayretinde yanındayız.

Maltepe Belediye Lideri Ali Kılıç: Hukuksuzluğa karşı İstanbul halkının iradesine sahip çıkıyoruz. İstanbul Büyükşehir Belediye Liderimiz Ekrem İmamoğlu’nun yanındayız.

Büyükçekmece Belediye Lideri Hasan Akgün: Hak, hukuk, adalet için İstanbul Anadolu Adliyesi’ndeyiz! Yalnızca İBB Liderimiz Ekrem İmamoğlu değil, 16 milyon İstanbullunun iradesi ve İstanbul yargılanıyor.

Beylikdüzü Belediye Lideri Mehmet Murat Çalık: İstanbul’un seçimine, iradesine sahip çıkmak için yarın tüm yol arkadaşlarımı Anadolu Adliyesi’ne davet ediyorum. Demokrasi, hak ve hukuk gayretimizi sonuna kadar sürdüreceğiz. Ekrem İmamoğlu Liderimizin ebediyen yanındayım.

Kadıköy Belediye Lideri Şerdil Dara Odabaşı: 16 milyon İstanbullu’nun iradesinin yanındayız, demokrasinin yanındayız, #İmamoğlununYanındayız

Beşiktaş Belediye Lideri İstek Akpolat: 16 milyon İstanbullunun adalet çabasına sahip çıkmak için yarın Kartal’da saat 11.00’de İBB Liderimiz Ekrem İmamoğlu’nun yanındayız. 

Çankaya Belediye Lideri Alper Taşdelen: Tek seçimde iki defa seçilen İBB Başkanımız Ekrem İmamoğlu’nun yarınki davasını takip edeceğiz. 16 milyon İstanbullu’nun iradesi temeldir. Adil ve bağımsız yargı, hukukun üstünlüğü ve adalet istiyoruz.

Yenimahalle Belediye Lideri Fethi Yaşar: Milyonlarca vatandaşımızın demokratik tercihleriyle seçilen, toplumsal belediyecilik anlayışıyla 16 milyon İstanbulluya eşit hizmet götürerek huzur ve memnunlukları için çalışan İBB Liderimiz Sn. Ekrem İmamoğlu’nun her vakit yanındayız.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Haberler

To Top